X
تبلیغات
زولا
اولیای محبوب خدا
باسلام. مطالب این وبلاگ رو تقدیم به ساحت مقدس بانوی دو عالم فاطمه سلام الله علیها و ابیهاو بعلها و فرزندانش می کنم.

امام خامنه ای :

یاد حماسه‏ ى دفاع مقدس باید همیشه در کشور ما باقى بماند و جاودانه باشد.

بعضى‏ ها خواستند، سعى هم کردند که یاد دوران دفاع مقدس و آن شجاعت هاى بزرگ و آن عظمت ها را بتدریج کمرنگ کنند و از یادها ببرند. اینها اگر نادانسته این کار را می کنند، غفلت بزرگى دارند؛ اگر هم خداى نکرده دانسته است که خیانت است.

88/3/3

طرح توهین آمیز و شرم آور روزنامه آرمان برای غواصان شهید...

این مثلا روزنامه که منتسب به خاندان هاشمی است ، مدتهاست که بصورت کاملاً حرفه ای در حال مخدوش کردن ارزشهای انقلاب است، مراجعه به آرشیو این روزنامه که دور ازدسترس نیست گویای واقعیاتی تلخ و فجیع می باشد که قلب هر انسان آزاد اندیشی را بدرد می آورد و مسئولان فرهنگی از این فجایع باید سر توبه به درگاه خداوند و پیشگاه ملت فرود آرند .

از آخرین باری که روزنامه ی آرمان از جبهه ی فکریه اصلاح طلبان دست به تمسخر و مقایسه نذری گیرندگان امام حسین علیه السلام به سگ ها زدند و همچنین تمسخر جبهه مقاومت و...  چندی نمیگذرد .
این روزنامه وقاحت را به حد کمال رسانده و در طرحی شهدای غواص را ب صورت عریان با بال هایی همانند بال کرکس و دستانی که در حال پوشاندن عورت هست در حال عروج به آسمان نشان داده ؛ عریان کشیدن تصاویر شهدا برای القای شخصیت شیطانی ، پوشاندن عورت با دستان بسته برای القای گناه کار بودن شهدا ، استغفرالله ، ترسیم بال کرکس بجای کبوتر در فرهنگ شهید و شهادت برای القای روحیه طمع ورزی و زیاده خواهی.

 


این طرح وقیح در حالی مطرح میشود که یک روز هم از تشیع شهدای غواص نمی گذرد
منبع: http://razeresane.simablog.ir/تاریخ : پنج‌شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1394 | 13:05 | نویسنده : خادمة الزهرا | نظرات (1)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.